038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Hotel Balkan

 • Lokacioni:
  Sunny Beach, Sunny Beach, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  N/A

Distanca nga plazhi: 150 metra, posedon 250 dhoma.

Fascilitetet e hotelit: restourant, bare, pishinë e jashtme, pishinë për fëmijë, shtretërit dhe qadrat e plazhit - gratis, dyqane, masazhë, kasafortë.

Fascilitetet e dhomave: TV, ballkon, WC, tush.