038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Hotel Balaton

Distanca nga plazhi: 150 metra.

 • Lokacioni:
  Sunny Beach, Sunny Beach, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  N/A

Distanca nga plazhi: 150 metra, posedon 249 dhoma.

Fascilitetet e hotelit: restourant, bare, pishinë e jashtme, pishinë për fëmijë, shtretërit dhe qadrat e plazhit - gratis, dyqane, masazhë, kasafortë.

Fascilitetet e dhomave: telefon, TV, frigorifer, ballkon, WC, tush.