038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Hotel Planeta

Distanca nga plazhi: 70 metra, posedon 538 dhoma.

 • Lokacioni:
  Sunny Beach, Sunny Beach, Bullgaria
 • Çmimi:
  1680 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Distanca nga plazhi: 70 metra, posedon 538 dhoma.

Fascilitetet e hotelit: restourant, bare, pishinë e jashtme & brendshme, pishinë për fëmijë, shtretërit dhe qadrat e plazhit - gratis, dyqane, fitnes, saunë, masazhë, SPA, internet, animacione.

Fascilitetet e dhomave: klimatizim, telefon, TV, mini-bar, tharëse flokësh, ballkon, WC, tush.