038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Grifid Hotels

 • Lokacioni:
  Golden Sands, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive
Distanca nga plazhi: 20 metra, Arabela 80 metra, Bolero 50 metra, Vistamar 20 metra.

Fascilitetet e hotelit: restourant, bare, pishinë e jashtme & brendshme (pa Vistamar-in), pishinë për fëmijë, shtretërit dhe qadrat e plazhit në plazh - gratis, dyqane, fitnes, saunë, masazhë, SPA, internet, kasafortë, lojëra fëmijësh, terene sportive.

Fascilitetet e dhomave: klimatizim, telefon, TV, frigorifer/mini-bar, tharëse flokësh, ballkon, WC, tush.