038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Melia Grand Hermitage

Distanca nga plazhi: 80 metra.

 • Lokacioni:
  Golden Sands, Bullgaria
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Distanca nga plazhi: 80 metra, posedon 727 dhoma, Dhomë Familjare, Junior Suite dhe Deluxe Suite.

Fascilitetet e hotelit: restourant, bare, pishinë e jashtme & brendshme, pishinë për fëmijë, shtretërit dhe qadrat e plazhit - gratis, dyqane, fitnes, saunë, masazhë, SPA, lojëra për fëmijë, internet, kasafortë.

Fascilitetet e dhomave: klimatizim, telefon, TV, frigorifer, mini-bar, tharëse flokësh, ballkon, WC, tush.