038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Moevenpick Resort & SPA El Gouna

 • Lokacioni:
  Hurgada, El Gouna, Egjipti
 • Çmimi:
  prej 455 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion
Çmimet janë për person në dhomë 1/2, shërbimi HB, në terminet e përzgjedhura
Oferta 7 ditore
Datat e nisjes06.0713.0720.0727.0703.0810.0817.0824.0831.0807.09
Numri i netëve7777777777
ADL në dh.1/2 STD455455455475505505495495475465
Fëmiu i 1-rë deri 2.99v
235235235235235235235235235235
Fëmiu i 1-të 3-11.99v360360360360360360360360360360
Zbritje për ADL e 3-të
-30-30-30-30-30-30-30-30-30-30
Pagesë shtesë për dh.1/1100100100110125125120120110105
-Pagesë shtesë për All Inclisive =13 € ditore për person (i njëjti çmim për të rritur dhe fëmijë). Maksimum 1 fëmijë me dy të rritur,
-Pagesë shtesë për dhomë Superior Sea Front =6 € ditore për person,
-Pagesë shtesë për dhomë DELUXE =18 € ditore për person.
ADL në dh.1/2 FAMILY485485485605635635625625605595
Fëmiu i 1-rë dhe 2-të 2-11.99v235235235235235235235235235235
Zbritje për ADL e 3-të
-30-30-30-30-30-30-30-30-30-30
-Pagesë shtesë për All Inclisive =13 € ditore për person (i njëjti çmim për të rritur dhe fëmijë). Maksimum 1 fëmijë me dy të rritur.

Oferta 14 ditore

Datat e nisjes
06.0713.0720.0727.0703.0810.0817.0824.0831.08
Numri i netëve
141414141414141414
ADL në dh.1/2 STD
679679699749779769759739709
Fëmiu i 1-rë deri 2.99v
270270270270270270270270270
Fëmiu prej 3-11.99v
499499499499499499499499499
Zbritje për ADL e 3-të
-60-60-60-60-60-60-60-60-60
Pagesë shtesë për dh.1/1
200200210235250245240230215
-Pagesë shtesë për All Inclisive =13 € ditore për person (i njëjti çmim për të rritur dhe fëmijë). Maksimum 1 fëmijë me dy të rritur,
-Pagesë shtesë për dhomë Superior Sea Front =6 € ditore për person,
-Pagesë shtesë për dhomë DELUXE =18 € ditore për person.
ADL në dh.1/2 FAMILY
939 9399591009103910291019999969
Fëmiu i 1-rë dhe 2-të 2-11.99v
270270270270270270270270270
Zbritje për ADL e 3-të
-60-60-60-60-60-60-60-60-60
-Pagesë shtesë për All Inclisive =13 € ditore për person (i njëjti çmim për të rritur dhe fëmijë). Maksimum 1 fëmijë me dy të rritur.

- Çmimet janë në Euro.

Aranzhmani përfshinë:
- fluturimin direkt Shkup-Hurgada-Shkup,
- transferin me autobus Prishtinë-Shkup-Prishtinë,
- akomodimin në hotelin e përzgjedhur dhe shërbimin përkatës, në terminin e caktuar me rastin e rezervimit të aranzhmanit,
- transferin aeroport-hotel-aeroport,
- shërbimin i përfaqësuesit të organizatorit ose ino partnerit të destinacionit,
- shpenzimet e organizimit të aranzhmanit.

Aranzhmani nuk përfshinë:
- taksat e aeroportit 85 €,
- viza hyrëse në Egjipt 25 €, përfshirë shërbimin e agjensionit (me të cilat merret Veneta Travel),
- sigurimi i shëndetit në udhëtim i preferuar,
- shpenzimet individuale dhe ekskurzionet fakultative,

PROGRAMI I UDHËTIMIT

Dita 1: Transferi me autobus nga Prishtina në aeroportin e Shkupit në ora  15:00. Fluturimi SHKUP-HURGADA, paraqitja e të gjithë udhëtarëve 2 orë para fluturimit. Koha e paraparë e fluturmit për në Hurgada është në ora 19:29. Shujta në aeroplan. Koha e paraparë e arritjes në Hurgada rreth orës 23:25. Pas aterimit, transferi në hotelin e përzgjedhur, akomodimi.

Dita 2-7/14: HURGADA, kohë e lirë për aktivitete individuale, pushim dhe ekskurzione fakultative. Fjetje.

Dita 8/15: HURGADA-SHKUP, lëshuarja e hotelit në kohën e caktuar, në raport me informacionin e përfaqësuesit dhe rregullave të hotelit. Transferi deri në aeroport. Koha e paraparë për fluturim për në Shkup është në ora 16:00. Arritja në Shkup në ora 18:20. Transferi me autobus për në Prishtinë, arritja rreth orës 20:30 (Llogaritja është sipas kohës lokale).