038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Serenity Makadi Beach

http://www.serenitymakadi.com
Tel: +20 65359 0960


 • Lokacioni:
  Hurgada, Makady Bay, Egjipti
 • Çmimi:
  prej 435 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

LOKACIONI: Ky resort i madh përfshinë 400.000 m2, i rrethuar me gjelbrim dhe gjindet mu në breg të Detit të Kuq, në plazhën private me urë dhe një pjesë e plazhës ka një hyrje me rërë në deti. Hoteli është i ndërtuar në stil maroken, në gjirin Makadi, në distancë nga Hurgada 40 km, kurse nga aeroport 36 km. 

DHOMAT: Posedon 714 dhoma dhe apartmane, me banjo me fen, TV SAT, mini bar, telefon, klimatizim, sef, ballkon ose teracë.

PËRMBAJTJA: Pranë restourantit kryesor, hoteli ka edhe 7 restourante tjera, Libanez, Italian, Kinez, Sushi, Peshku, bar pranë pishinës, bar në plazhë, sneck bar, bar në lobi, diskoteka. Në hotel ka edhe dyqane, barnatore, bankomat, këmbimore, sallon të bukurisë, teatër, qendër interneti, ...

SPORTI DHE ARGËTIMI: Përveq 5 pishinave të brendshme të shtrira në 4000 m2 për të rritur dhe fëmijë (2 me ujë deti) për mysafirët ka në dispozicion edhe Ping Pong, palestra, mini golf, 3 terene tenisi, tereni i futbollit dhe volejbollit, pikado, sporte ujore. Në kuadër të SPA qendrës është hapësira për masazhë, saunë, banjo turke hde xhakuzi. Ekipi profesional i animatorëve organizon argëtime ditore dhe të mbrëmjes si për të rritur ashtu edhe për fëmijë..

Çmimet janë për person në dhomë 1/2, shërbimi AI, në terminet e përzgjedhura

Oferta 7 ditore
Datat e nisjes06.0713.0720.0727.0703.0810.0817.0824.0831.0807.09
Numri i netëve777777777
ADL në dh.1/2 STD465475475485495495485485445435
Fëmiu i 1-rë deri 13.99v
Fëmiu i 2-të deri 05.99v
235235235235235235235235235235
Fëmiu i 2-të 6-13.99v
345350350355360360355355335330
Zbritje-personi i tretë i rritur
-15-15-15-15-15-15-15-15-15-15
Pagesë shtesë për dhomën 1/1
11011511512012512512012010095

Oferta 14 ditore
Datat e nisjes06.0713.0720.0727.0703.0810.0817.0824.0831.08
Numri i netëve141414141414141414
ADL në dh.1/2 STD709719729749759749739699649
Fëmiu i 1-rë deri 13.99v
Fëmiu i 2-të deri 05.99v
270270270270270270270270270
Fëmiu i 2-të 6-13.99v
480485490500505500495475450
Zbritje-personi i tretë i rritur
-30-30-30-30-30-30-30-30-30
Pagesë shtesë për dhomën 1/1
225230235245250245240220195

- Çmimet janë në Euro,
- Pagesë shtesë për dhomat DELUXE SEA VIEW = 8 €, për person të rritur në ditë, 4 € për fëmijë 6-13.99v,
- Pagesë shtesë për dhomë familjare = 12 €, për person në ditë (dy fëmijë deri 13.99v - GRATIS, paguajnë vetëm aviobiletën 225 €),
- Pagesë shtesë për shërbim UAI = 8 €, për person në ditë.

Aranzhmani përfshinë:

- fluturimin direkt Shkup-Hurgada-Shkup,
- transferin me autobus Prishtinë-Shkup-Prishtinë,
- akomodimin në hotelin e përzgjedhur dhe shërbimin përkatës, në terminin e caktuar me rastin e rezervimit të aranzhmanit,
- transferin aeroport-hotel-aeroport,
- shërbimin i përfaqësuesit të organizatorit ose ino partnerit të destinacionit,
- shpenzimet e organizimit të aranzhmanit.

Aranzhmani nuk përfshinë:
- taksat e aeroportit 85 €,
- viza hyrëse në Egjipt 25 €, përfshirë shërbimin e agjensionit (me te cilat merret Veneta Travel)
- sigurimi i shëndetit në udhëtim i preferuar,
- shpenzimet individuale dhe ekskurzionet fakultative,

PROGRAMI I UDHËTIMIT

Dita 1: Transferi me autobus nga Prishtina në aeroportin e Shkupit në ora  15:00. Fluturimi SHKUP-HURGADA, paraqitja e të gjithë udhëtarëve 2 orë para fluturimit. Koha e paraparë e fluturmit për në Hurgada është në ora 19:29. Shujta në aeroplan. Koha e paraparë e arritjes në Hurgada rreth orës 23:25. Pas aterimit, transferi në hotelin e përzgjedhur, akomodimi.

Dita 2-7/14: HURGADA, kohë e lirë për aktivitete individuale, pushim dhe ekskurzione fakultative. Fjetje.

Dita 8/15: HURGADA-SHKUP, lëshuarja e hotelit në kohën e caktuar, në raport me informacionin e përfaqësuesit dhe rregullave të hotelit. Transferi deri në aeroport. Koha e paraparë për fluturim për në Shkup është në ora 16:00. Arritja në Shkup në ora 18:20. Transferi me autobus për në Prishtinë, arritja rreth orës 20:30 (Llogaritja është sipas kohës lokale).