038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

sea bird beach hotel

Çmimi
për person
 337 për datën
01.06 - 7 netë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 337 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITA : 110 km nga airoporti i Antalias dhe 15 km nga
qendra e Alanias dhe rreth 50 metra pertej rruges nga plazhi privat.HOTELI : I ndertuar ne vitin 1993, siperfaqja totale 3,100m2, hoteli perbehet prej 6 katëve qe kane 110 dhoma standarde, rinovimi i fundit eshte bere ne vitin 2010.