038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Grand Lukullus

Çmimi
për person
 341 € për datën
01.06 - 7 netë. 

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 341 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITA :   55 km nga airoporti i Antalias, ne qender te Kemerit dhe rreth 650 metra nga plazh.HOTELI : I ndertuar ne vitin 1996, nje ndertese 4 kateshe dhe nje 3 kateshe permbajne 85 dhoma standarde, rinovimi i fundit eshte bere ne vitin 2009.