038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Hotel Strazhite 4* HB Bansko
Hotel Pirin 4* HB Bansko
Hotel Mura 3* BB Bansko
Hotel Rila 4* HB Borovec
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva

NEFELI VILLAGE

Kassandra - Nea Skioni, Greece

Distanca nga plazhi: 0km
Distanca nga fshati me i afert:
0km

Çmimi për person 338 € për datën 21.06 – 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 
30.04.2014
. 

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 338 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Akomodim

Nefeli Village eshte  nje kompleks prej 24 shtepive pushuese 106 –
126 m2,me nje dizajn te mrekullueshem.

Ka nje hapesire prej 40,000 m2. Secila shtepi ka 2 kate: Kati I pare qe ka
nje dhome ndenje (me nje tavan 6 metra), kuzhine, banjo, dhe tarasë, ndersa
kati I dyte ka dy dhoma gjumi, nje banjo dhe poashtu nje tarasë.