038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

PASHOS HOTEL

Kassandra - Kriopigi, Greece
Distanca nga plazhi: 200m
Distanca nga fshati me i afërt : 1km Kalithea dhe 500m Kriopigi
Çmimi për person 323  për datën 21.06 – 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 
30.04.2014
. 

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 323 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Pashos Hotel eshte vetem 1 kilometer larg jetes se nates shume te njohur
ne Kalithea, dhe 500 metra nga fshati Kriopigi. Hoteli ndodhet 80 km nga
aeroporti I Selanikut dhe eshte I rrethuar me plazhat me te bukura te
Halkidikit.