038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Secret Paradise Hotel & Spa

Kassandra - Kallikratia, Greece

 

Distanca nga plazhi: 50m

Distanca nga aeroporti:  25km 

Distanca nga fshati me i afërt:  500m

Çmimi për person 536 € për
datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014.   

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 536 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Mykonos
Paradise Hotel është pjese e grupit Mykoniati Hotels. I vendosur ne Kasandra,
Halkidiki regjion i quajtur Nea Kalikratia. Eshte destinacion ideal pasiqe
eshte vetem 35km nga qendra e Selanikut dhe vetem 300 metra nga plazhi.
Dyqanet, taverna, kafiteri dhe fasilitete tjera ndodhen afer hotelit gje qe e
bejne shume te kerkuar per vizitoret. Hoteli poashtu njifet per SPA qendren qe
perfshine shume tretmane te bukura. Poashtu, hoteli ofron Wireless pa pagese ne
gjithe territorin e hotelit dhe ne dhoma. Gjate sezonit veror, klientet mund te
shfrytezojne edhe tarasen me nje pamje te mrekullueshme.