038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

OLYMPIAN BAY

Çmimi për person 432 € për datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014.  

Distanca nga plazhi:
50 metra

 • Lokacioni:
  Rivijera Olimpik, Leptokaria, Greqi
 • Çmimi:
  prej 432 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Olympian Bay eshte nje
hotel me 4 yje i vendosur ne pozite ideale ne njeren nga pjeset me te bukura te
zones se Greqisë, ne Leptokaria.Hoteli posedon 124 dhoma
dyshe, 4 suita dhe 140 bungalow-a te gjitha me ballkon dhe me qasje te mire ne oborrin
e hotelit. Ndertesa kryesore 4 katëshe ka gjithsejt 124 dhoma me pamje nga deri
ose nga mallet dhe 4 suita. Bungalow-at jane te vendosura ne kopesht dhe kane
gjithsejt 7 blloqe.