038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Cmimet Stamboll 2014

 - Në bashkëpunim me Turkish Airlines dhe hotele kualitative ne Stamboll, ne ju ofrojmë udhetime kualitative me 

   çmime atraktive ne Stamboll.


- Fluturimet tona janë çdo të premte në kohë ideale në 09:00 nga Prishtina dhe kthimi ne ora 19:10 nga Stambolli.

- Udhetimet tuaja mund të zgjasin 1, 2, 3, apo 4 netë.


-Për fluturim me Pegasus paraqitja për rezervim minimalisht 2 javë para datës së nisjes.

 • Lokacioni:
  Stambolli, Turqi
 • Tipi i shërbimit:
  N/A