038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

AQUA FANTASY AQUAPARK HOTEL & SPA

Çmimi për person 844 € për datën 18.06 - 10ditë/9netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.03.2014.

 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 844 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITA : Ne plazh. Hoteli
ndodhet 55 km nga aeroporti I Izmirit, 120 km nga aeroporti I Bodrumit dhe 8 km
nga qendra e Kusadasit.HOTELI:  I ndertuar ne vitin 2003 me
nje hapesire prej  200,000 m2, renovuar
ne vitin 2012.

 

DHOMAT:
 Ne total 812 dhoma 

PLAZHI:  me rërë, qadrat dhe shtreterit ne pishine dhe plazh pa
pagese, beach bar pa pagese, peshqiret me deposit.