038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

SEALIGHT RESORT HOTEL

Çmimi për person 772 € për datën 18.06 - 10ditë/9netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.03.2014.

 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 772 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

POZITA : Ne plazh. Hoteli
ndodhet 80 km nga aeroporti i Izmirit dhe 5 km nga qyteti i  Kusadasit.HOTELI:  I ndertuar ne vitin 2007 me
nje hapesire prej 38,000 m2, I renovuar ne 2012.

 

DHOMAT:
 Ne total 461 dhoma 

PLAZHI:  me rërë, qadrat, peshqiret dhe shtreterit ne pishine
dhe plazh pa pagese, beach bar pa pagese.