038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

CLUB YALI HOTELS & RESORT

Çmimi për person 758 € për datën 18.06 - 10ditë/9netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.03.2014.

 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 758 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITA : Ne plazh. Hoteli
ndodhet 40 km nga aeroporti i Izmirit dhe 45 km nga qyteti i  Kusadasit.HOTELI:  I ndertuar ne vitin 2000 me
nje hapesire prej 12,000 m2, I renovuar ne 2011.

 

DHOMAT:
 Ne total 225 dhoma 

PLAZHI:  me rërë, plazh privat, qadrat, dhe shtreterit ne pishine
dhe plazh pa pagese, peshqiret me pagese.