038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

CLUB HOTEL GRAND EFE

Çmimi për person 560 € për datën 18.06 - 10ditë/9netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.03.2014.

 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 560 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITA : Ne plazh. Hoteli
ndodhet 40 km nga aeroporti i Izmirit, 35 km nga qyteti i  Kusadasit dhe 1 km nga qyteza Ozdere.HOTELI:  I ndertuar ne vitin 1991 ka
nje hapesire prej 20,000 m2  dhe renovimi
I fundit eshte bërë ne vitin 2012.

 

DHOMAT:
 Ne total 385 dhoma 

PLAZHI:  me rërë dhe guralece, plazh privat, qadrat, dhe shtreterit
ne pishine dhe plazh pa pagese.