038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Hotel Strazhite 4* HB Bansko
Hotel Pirin 4* HB Bansko
Hotel Mura 3* BB Bansko
Hotel Rila 4* HB Borovec
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva

Pasa beach

 • Lokacioni:
  Marmaris, Turqi
 • Çmimi:
  prej 551 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive
  POZITE: Direkt ne plazh. Hoteli ndodhet 90 km nga
aeroporti Dalaman,   3 km  nga  Marmarisi.


 HOTELI: I ndertuar ne vitin 1995, I renovuar ne vitin 2013 . DHOMAT:Ne total 427 dhoma . PLAZHI: me zall dhe guralece