038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Hotel Strazhite 4* HB Bansko
Hotel Pirin 4* HB Bansko
Hotel Mura 3* BB Bansko
Hotel Rila 4* HB Borovec
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva

Aegean Park

Çmimi për person 434 € për datën 18.06 - 10ditë/9netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.03.2014.  
  

 • Lokacioni:
  Marmaris, Turqi
 • Çmimi:
  prej 434 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

 POZITE: 50 m nga plazhi i qytetit. Hoteli ndodhet 90 km nga aeroporti Dalaman , 300 m  nga Marmarisi.

 
HOTELI: I ndertuar ne vitin 1990, me nje hapesire prej 3,400 m 2 , renovimi i fundit ka qene ne vitin 2013.

DHOMAT: Ne total 200 dhoma 

PLAZHI: me zall dhe guralec
--