038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Club Scala Nova Hotel

Çmimi për person 498 € për datën 18.06 - 10ditë/9netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.03.2014.

 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 498 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITA : 500
m nga plazhi. Hoteli ndodhet 55 km nga Izmiri dhe ne qender te Kusadasit.HOTELI: I ndertuar ne vitin 2002, me
nje hapesire prej 9,000 m 2, renovimi i fundit ka qene ne vitin 2014.

DHOMAT:
 Ne total 151 dhoma 
PLAZHI: me rërë