038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Esat Hotel

Çmimi për person 425 € për datën 18.06 - 10ditë/9netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.03.2014.

 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 425 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITE: 600 m nga plazhi. Hoteli ndodhet 65 km nga Izmiri dhe 800 metra nga qendra e
Kusadasit.


HOTELI: I ndertuar ne vitin 1987, me nje hapesire prej 3,000 m 2,
renovimi i fundit ka qene ne vitin 2012.


DHOMAT: Ne total 75
dhoma 

PLAZHI: publik me rërë dhe guralece. Transporti deri ne plazh me orar. Qadrat,
shtreterit dhe dysheket me pagese, ndersa ne pishine pa pagese. Peshqire ne
plazh – jo.