038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Hotel Strazhite 4* HB Bansko
Hotel Pirin 4* HB Bansko
Hotel Mura 3* BB Bansko
Hotel Rila 4* HB Borovec
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva

Fantasia Hotel De Luxe Kusadasi


 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 526 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITE: Ne plazh. Hoteli ndodhet 65
km nga Izmirit, 14 km nga qyteti antik i Ephesusit dhe 5 km nga qendra e
Kusadasit.


HOTELI: I ndertuar ne vitin 1989, me nje hapesire prej 22,500 m 2 , renovimi i fundit ka qene ne vitin
2008.


DHOMAT: Ne total 284 dhoma


PLAZHI: me rërë dhe me platform