038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Richmond Ephesus Resort


 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 413 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITE: Ne plazh. Hoteli ndodhet
70 km nga Izmirit dhe 15 km nga qendra e Kusadasit.


DHOMAT: Ne total 264 dhoma


PLAZHI: me rërë