038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Tusan Beach Resort


 • Lokacioni:
  Kushadasi, Turqi
 • Çmimi:
  prej 465 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITE: Ne plazh. Hoteli ndodhet
66 km nga aeroporti dhe 77 km nga qyteti i Izmirit, 5 km nga qendra e
Kusadasit.


HOTELI: I ndertuar ne vitin 1962, me nje hapesire prej 48,000 m 2 , renovimi i fundit ka qene ne vitin
2013.


DHOMAT: Ne total 354 dhoma deluxe (25 m2)


PLAZHI: me rërë