038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Hotel Strazhite 4* HB Bansko
Hotel Pirin 4* HB Bansko
Hotel Mura 3* BB Bansko
Hotel Rila 4* HB Borovec
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva

Hotel LTI Neptun Beach

Distanca nga plazhi: 10 metra

 • Lokacioni:
  Sunny Beach, Bullgaria
 • Çmimi:
  prej 690 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Distanca nga plazhi: 10 metra, posedon 227 dhoma.

Fascilitetet e hotelit: animacione, dyqane, dhomë interneti, sallë fitnesi, restourant, zyrja e doktorit, restorante tematike, restouranti kryesor, këmbimore, pishinë e jashtme & brendshme, pishinë për fëmijë, shtretërit dhe qadrat e plazhit - gratis, saunë, masazhë, SPA, kasafortë.

Fascilitetet e dhomave: klimatizim, telefon, TV sat, radio, mini-bar, tharëse flokësh, ballkon, WC.