038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Hotel Strazhite 4* HB Bansko
Hotel Pirin 4* HB Bansko
Hotel Mura 3* BB Bansko
Hotel Rila 4* HB Borovec
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva

Hotel Fiesta

Distanca nga plazhi: 10 metra.

 • Lokacioni:
  Sunny Beach, Bullgaria
 • Çmimi:
  prej 530 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Hoteli: 147 dhoma.

Fascilitetet e hotelit: restouranti, bare, pishinë e brendshme dhe e jashtme, pishinë për fëmijë, shtertërit dhe qadrat e plazhës - gratis, masazhë, bilardo, tavolinë tenisi, interneti.

Fascilitetet e dhomave: klimatizim, telefon, TV, mini-bar, tharëse flokësh, ballkon, WC, tush.