038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Viti i Ri 2017 - Stamboll

Nisja:   30.12.16, në ora 05:00
Kthimi: 02.01.17, në ora 22:15

 • Destinacioni:
  Stamboll
 • Tipi i udhëtimit:
  Aeroplan
 • Kohezgjatja:
  4 ditë - 3 netë
 • Çmimi:
  229 €
 • Data e nisjes:
  30.01.2016

Dita 1

30/12/2016, E Premte: Nisja nga aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës "Adem Jashari" në ora 05:00. Arritja në Stamboll në ora 08:30. Transferi i organizuar deri në hotel. Akomodimi në hotel. Kohë për shëtitje individuale. Fjetje.

Dita 2

31/12/2016, E Shtune: Mëngjesi në hotel. Ditë e lirë për shëtitje individuale. (OPCIONALE) Në ora 19:00 takimi në recepcion, nisje me autobus në Darkën e Vitit të Ri në anije, përkatsisht në restorantin Gara. Pas përfundimit të darkës, kthimi në hotel me autobus në hotel. Fjetje.    

Dita 3

01/01/2017, E Diele: Mëngjesi në hotel. Ditë e lirë për shëtitje individuale dhe shoping, apo shkuarje në qendrat e njohura tregtare, si Forum, Cevahir, etj. 


Dita 4

02/01/2017, E Diele: Mëngjesi, check-out, ku dhe mund të vendoset bagazhi tek hapësira e dedikuar e hotelit deri në kohën e nisjes për në aeroport. Kohë për shëtitje individuale në qytet. Në ora 18:00 nisja prej hotelit për në aeroport me transfer të organizuar. Nisja për në Prishtinë në ora 22:15. Arritja në Prishtinë në ora 22:00.

PËRFUNDIMI I PROGRAMIT.

Çmimi i aranzhmanit: 229€ për person në dhomë dyshe


Për detaje tjera të ofertës, klikoni sipër në INFO SHETSË!  

Rezervo Tani