038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Club Asteria Belek

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 536 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

POZITA : 33 km larg nga aeroporti, 6 km për në Kadriye

AKOMODIMI : Ky hotel me pamje të bukur ka dispozicion 225 dhoma standarde , 109 dhoma familjare,kasafortë dhe lobi,restaurant të klimatizuar me terracë.Restorane të ndryshme si Italian A-lacarte,Turkish A-lacarte,pishinë të mbyllur.Jashtë objektit gjendet një terren I mrekullueshëm pishina,terracë,bazen,akuapark.Kino,dyqane të ndryshme,floktar dhe internet cafe.Mjeku dhe shërbimi për pastrimin e rrobave,me pagesë.Shërbim 24 orësh.

PLAZHI : Plazhi me rërë është I gjerë dhe I gjatë. Ka një shteg druri për larje.Ombrellat e diellit,shtretërit,mbulesat dhe peshqiret, pa pagesë.

DHOMAT : Dhoma luksoze të cilat disponojnë banjë/dush/WC ,tharëse flokësh,klimatizim,telefon direct,kasafortë,TV/Sat,minibar dhe ballkon.

SHËRBIMI : All Inclusive

SPORTI DHE KOHA E LIRË : Fusha tenisi, shah, kalërim, qendra e fitnesit banjo turke,sauna ,xhakuzi,pingpong,bilardo,basketboll,volejboll,futboll,surfim,parachute.Masazhi,qendra e zbukurimit,lojërat elektronike,interneti dhe sporte të ndryshme në ujë.

ARGËTIMI : Animacione dhe programe argëtuese,gara të ndryshme me lojëra të tjera.Në mbrëmje shfaqje live.

FËMIJËT: Pishina për fëmijë,miniklub,meny ekstra për fëmijë,animacione për fëmijë bazë në të ndarë për fëmijë