038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Miracle Resort

http://www.miracleotel.com

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2005 në një hapësirë prej 135 000 m2. Hoteli përbëhet nga ndërtesa kryesore 9-katëshe (80% të dhomave kanë pamje në deti). Hoteli ka 425 dhoma standarde (28 - 34 m2), 122 dhoma familjare (68 m2).

Pozita: në plazhë - Antalya, 15 km aeroporti, 11 km Antalia

PËRMBAJTJA: 4 Restourante A la Carte (turk, italian, ushqim deti dhe meksikan), Pishinë e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Larje rrobash, Fusha futbolli: 2, Internet kafe me pagesë, Tobogana: 3, Shoping qendër, Bare: 5, SPA, Pishina: 1, Sallë konferencash: 1, WiFi gratis në llobi, Vend për tharje rrobash, Kinema.

DHOMAT: 
Shërbim dhomë (24 orë), Pastrimi ditorë, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Ballkon, Parket, Minibar gratis (pije, lajthi, çokolladë, patatina dhe birrë).

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Bocce, Minifutboll, Minigolf, Pingpong, Muzikë live, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Hamam, Pikado, Disko, Basketboll, Sporte ujore jo te motorizuara,
Me pagesë: Masazha, Sporte ujore të motorizuara, Xhakuzi, Bilardo, Tenis me ndriqim, Mësime për tenis, Slots.

PLAZHI:
 me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi.

PËR FËMIJËT: 
Tobogana: 2, Meny për fëmijë, Vendlojërash, Pishinë për fëmijë: 1, Klub për fëmijë (4-8 vjeç), Mini klub (9-11 vjeç), Klub tinejxherësh (12-16 vjeç), Dado me pagesë, Karrocë për bebe.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 567 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive