038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Limak Lara Deluxe

http://www.limakhotels.com

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2006 ne nje hapesire prej 50 000 m2. Hoteli perbehet nga dy ndertesa kryesore; njera 8-kateshe dhe tjetra ndertese familjare 4 kateshe. Hoteli ka 327 dhoma standarde (32 m2), 92 dhoma familjare dy dhomeshe (65 m2).

Pozita: ne plazhë - Antalya, 13 km aeroporti, 25 km Antalia

PERMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (sushi-thai, italian, meksikan, peshk nga turqia dhe indian), Pishine e mbrendshme: 1, Vend per larje rrobash, loktarë, Bare: 7 (njeri punon 24 ore), Pishina: 3 / Salle mbledhjesh: 1, Dhome konsulence, Internet kafe me pagese, Tobogana: 9, SPA, WiFi ne llobi me pagese, Vend per tharje rrobash, Shoping qender.

DHOMAT: Sherbim dhome (02:00-04:30), Pastrimi ditorë, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, arket, WiFi pa pagese, Minibar gratis (pije dhe birre), Ballkon.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Sauna, Xhakuzi, Squash, Pingpong, Hamam, Fitnes, Sporte ujore jo te motorrizuara, Disko, Animacione, Tenis, Banjo me avull, Aerobik, Bocce, Volejboll plazhi.
Me pagesë: Sporte ujore me motor, Slots, Masazhë, Reketet dhe topat e tenisit, Tenis me ndriqim, Bowling, Mesime per tenis, biliardo.

PLAZHI: me rërë
Bar plazhi, Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Tendat me pagese.

PER FEMIJET: Vendlojërash, Dado me pagese, Pishine per femije: 2, Klub per femije (4-12 vjec), Tobogana per femije: 2, Karroce per femije me pagese, Klub per junior (13-16 vjec).

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 897 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive