038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Limak Lara Deluxe

http://www.limakhotels.com

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2006 ne nje hapesire prej 50 000 m2. Hoteli perbehet nga dy ndertesa kryesore; njera 8-kateshe dhe tjetra ndertese familjare 4 kateshe. Hoteli ka 327 dhoma standarde (32 m2), 92 dhoma familjare dy dhomeshe (65 m2).

Pozita: ne plazhë - Antalya, 13 km aeroporti, 25 km Antalia

PERMBAJTJA: 6 Restourante A la Carte (sushi-thai, italian, meksikan, peshk nga turqia dhe indian), Pishine e mbrendshme: 1, Vend per larje rrobash, loktarë, Bare: 7 (njeri punon 24 ore), Pishina: 3 / Salle mbledhjesh: 1, Dhome konsulence, Internet kafe me pagese, Tobogana: 9, SPA, WiFi ne llobi me pagese, Vend per tharje rrobash, Shoping qender.

DHOMAT: Sherbim dhome (02:00-04:30), Pastrimi ditorë, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, arket, WiFi pa pagese, Minibar gratis (pije dhe birre), Ballkon.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Sauna, Xhakuzi, Squash, Pingpong, Hamam, Fitnes, Sporte ujore jo te motorrizuara, Disko, Animacione, Tenis, Banjo me avull, Aerobik, Bocce, Volejboll plazhi.
Me pagesë: Sporte ujore me motor, Slots, Masazhë, Reketet dhe topat e tenisit, Tenis me ndriqim, Bowling, Mesime per tenis, biliardo.

PLAZHI: me rërë
Bar plazhi, Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Tendat me pagese.

PER FEMIJET: Vendlojërash, Dado me pagese, Pishine per femije: 2, Klub per femije (4-12 vjec), Tobogana per femije: 2, Karroce per femije me pagese, Klub per junior (13-16 vjec).

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 897 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive