038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Alva Donna Exclusie & SPA


 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 672 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2005 ne nje hapesire prej 60 000 m2. I renovuar ne vitin 2012. Ka gjithsejt 456 Dhoma standarde  27 m2, 55 dhdhoma familjare 41 m2, 10 dhoma superiore familjare 41 m2, 4 Pasha Suita 66 m2. 

Pozita:Ne plazh- Belek, 40 km nga aeroporti.

PERMBAJTJA: 5 Restoanr A La Carte ( Italian, Turk, Meksikan , peshkut dhe kinez) Restorante: 1, Bare: 8, Pishina: 2, Salle konferencash, shoping qender, frizer, kino, wi-fi pa pagese.

DHOMAT: Banjë, TV, Telefon, Sef me pagese, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Minibar lengje dhe birre cdo dite, Tharëse flokësh, Klimatizim,  Ballkon, Tepih.

SHËRBIMI: Ulltra all Inclusive 

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Surfing (me licence), Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Kurs tenisi, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Banjo me avull, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Kurs golfit, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling, PER FEMIJET:  Pishina për fëmijë: 3, Topogana 3, restoran per femije.