038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Alva Donna Exclusie & SPA


 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 672 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2005 ne nje hapesire prej 60 000 m2. I renovuar ne vitin 2012. Ka gjithsejt 456 Dhoma standarde  27 m2, 55 dhdhoma familjare 41 m2, 10 dhoma superiore familjare 41 m2, 4 Pasha Suita 66 m2. 

Pozita:Ne plazh- Belek, 40 km nga aeroporti.

PERMBAJTJA: 5 Restoanr A La Carte ( Italian, Turk, Meksikan , peshkut dhe kinez) Restorante: 1, Bare: 8, Pishina: 2, Salle konferencash, shoping qender, frizer, kino, wi-fi pa pagese.

DHOMAT: Banjë, TV, Telefon, Sef me pagese, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Minibar lengje dhe birre cdo dite, Tharëse flokësh, Klimatizim,  Ballkon, Tepih.

SHËRBIMI: Ulltra all Inclusive 

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Surfing (me licence), Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Kurs tenisi, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Banjo me avull, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Kurs golfit, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling, PER FEMIJET:  Pishina për fëmijë: 3, Topogana 3, restoran per femije.