038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Hotel Strazhite 4* HB Bansko
Hotel Pirin 4* HB Bansko
Hotel Mura 3* BB Bansko
Hotel Rila 4* HB Borovec
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva

Maritim Pine Beach Resort


 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 750 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2003 ne nje hapesire prej 114,000 m2.I renovuar ne vitin 2011. Hoteli perbehet nga  317  dhoma standarde 32 m2, 11 dhoma  kuad   36 m2. 11 Suita 45 m2 dhe 292 bungalova 27 m2.

Pozita: Direkt ne plazh - Belek, 45 km aeroporti.

PERMBAJTJA: 3 Restourante A la Carte (Italian, Peshku dhe Turk), Pishine e brendshme:3, berber, Restourante: 2, Lavanderi, Restourant dietal, Fushe futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 6 , Shoping qendër, Bare: 11, Pishina: 4, Spa, Salle konferencash, Dhomë konsulence, Pastrim kimik.

DHOMAT: Shërbim dhomë: 24h - pa pagesë, Pastrimi ditorë, Banjë, TV, WiFi, Telefon, Sef, Mantel, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në ditë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar çdo ditë  pije joalkoholie, Ballkon, Laminat.

SHËRBIMI: UAI

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Surfing (me licence), Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Kurs tenisi, Sauna,  Hamam, Banjo me avull, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Kurs golfit, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling, 

PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PER FEMIJET:  Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjeç), Klubi per Juniore , Baby klub (0-3 vjeç),  Pishina për fëmijë 2 , Vendlojërash.