038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Yalihan Una Hotel
 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 533 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1966 ne nje hapesire prej 4500m2. I renovuar ne vitin 2009. Perbehet nga nje ndertese 6-kateshe, dhe dy ndertesa 3 kateshe. Posedon 154 dhoma standarde.

Pozita: prane plazhit, 108 km nga aeroporti, 22 km nga qyteti Alanya

PERMBAJTJA: 2 restourant A La carte (italian dhe peshkut), berber, restourante: 1, lavanderi, bare: 3, pishina: 1, dhome konsulence, Spa, WiFi.

DHOMAT: sherbimi ne dhome me pagese, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef me pagese, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim individual, minibar.

SPORT DHE ARGËTIM: pa pagesë: ping pong, pikado, muzikë live, xhakuzi, bilardo, animacione, fitnes, volejboll plazhi, sauna, banjo turke.
Me pagese: masazhë, sportet ujore.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtretërit, peshqirët.

PER FEMIJET: pishinë: 1, këndi i lojërave, klub i fëmijëve 4-12vjeç.