038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Yalihan Una Hotel
 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 533 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 1966 ne nje hapesire prej 4500m2. I renovuar ne vitin 2009. Perbehet nga nje ndertese 6-kateshe, dhe dy ndertesa 3 kateshe. Posedon 154 dhoma standarde.

Pozita: prane plazhit, 108 km nga aeroporti, 22 km nga qyteti Alanya

PERMBAJTJA: 2 restourant A La carte (italian dhe peshkut), berber, restourante: 1, lavanderi, bare: 3, pishina: 1, dhome konsulence, Spa, WiFi.

DHOMAT: sherbimi ne dhome me pagese, pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef me pagese, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim individual, minibar.

SPORT DHE ARGËTIM: pa pagesë: ping pong, pikado, muzikë live, xhakuzi, bilardo, animacione, fitnes, volejboll plazhi, sauna, banjo turke.
Me pagese: masazhë, sportet ujore.

PLAZHI: me rërë, çadrat, shtretërit, peshqirët.

PER FEMIJET: pishinë: 1, këndi i lojërave, klub i fëmijëve 4-12vjeç.