038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Maxx Royal

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2011 ne nje hapësirë prej 1,050,000 m2. Hoteli përbëhet nga  ndërtesa kryesore 8-katëshe, 5 kate nëdreses quhen  terrace dhoma familjare, 6 shtepi / villa Maldives dhe 2 kate villa Albatros. Ne ndërtesen kryesore gjenden 250 dhoma suite 100 m2, 10 suita Dublex - Laguna 135 m2, 8 Suita mbretërore 220 m2, ndërtesa terracë ka 100 suita familjare 100 m2, 6 villa Maldives 80 m2, 4 Dublex Albatros villa tipi 1 350 m2, 20 dublex Albatros villa tipi 2 425 m2.    

Pozita: Në plazh - Belek, 35 km aeroporti, 45 km Antalia,1 km nga qyteti Belek.

PERMBAJTJA: 4 Restourante A la Carte (italian, lindje e larget, taverne greke dhe ushqim deti), Pishine e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushe futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 11 per te rritur dhe 12 per femije, Shoping qendër, Bare: 15 (njeri punon 24 ore), Pishina: 5, Sallë konferencash, Spa, Pastrim kimik, WiFi në gjithë hotelin në lobby pa pagesë, Dhomë konsulencë, Hapësirë kinemaje.

DHOMAT: Shërbim dhome: Me pagese, Pastrimi ditorë, Banje, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave çdo ditë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Mantel, Minibar çdo dite pije, birrë, qokollate, chips, lajthi dhe bajame, Ballkon, Laminat.

SHËRBIMI: MAAXXI

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Surfim me frymë, Pikado, Surfing, Diskotekë, Trajnim për zhytje, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh, Pier.

PER FEMIJET: Tobogana: 7, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Junior klub (8-12 vjeç), Karroce për fëmijë me pagesë, Lunapark me pagesë, Pishinë për fëmijë: 4, Vendlojëra, Akuapark, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 1870 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive