038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Maxx Royal

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2011 ne nje hapësirë prej 1,050,000 m2. Hoteli përbëhet nga  ndërtesa kryesore 8-katëshe, 5 kate nëdreses quhen  terrace dhoma familjare, 6 shtepi / villa Maldives dhe 2 kate villa Albatros. Ne ndërtesen kryesore gjenden 250 dhoma suite 100 m2, 10 suita Dublex - Laguna 135 m2, 8 Suita mbretërore 220 m2, ndërtesa terracë ka 100 suita familjare 100 m2, 6 villa Maldives 80 m2, 4 Dublex Albatros villa tipi 1 350 m2, 20 dublex Albatros villa tipi 2 425 m2.    

Pozita: Në plazh - Belek, 35 km aeroporti, 45 km Antalia,1 km nga qyteti Belek.

PERMBAJTJA: 4 Restourante A la Carte (italian, lindje e larget, taverne greke dhe ushqim deti), Pishine e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushe futbolli, Internet kafe - paguhet, Tobogana: 11 per te rritur dhe 12 per femije, Shoping qendër, Bare: 15 (njeri punon 24 ore), Pishina: 5, Sallë konferencash, Spa, Pastrim kimik, WiFi në gjithë hotelin në lobby pa pagesë, Dhomë konsulencë, Hapësirë kinemaje.

DHOMAT: Shërbim dhome: Me pagese, Pastrimi ditorë, Banje, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave çdo ditë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Mantel, Minibar çdo dite pije, birrë, qokollate, chips, lajthi dhe bajame, Ballkon, Laminat.

SHËRBIMI: MAAXXI

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Surfim me frymë, Pikado, Surfing, Diskotekë, Trajnim për zhytje, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh, Pier.

PER FEMIJET: Tobogana: 7, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Junior klub (8-12 vjeç), Karroce për fëmijë me pagesë, Lunapark me pagesë, Pishinë për fëmijë: 4, Vendlojëra, Akuapark, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 1870 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive