038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Garden Resort Bergamot Hotel


 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 442 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2006 ne nje hapesire prej 18 000 m2. Ka gjithsejt 217 dhoma standarde  24 m2, 16 dhoma familjare  me 28 m2.

Pozita: 1100 metra nga plazhi privat i hotelit - Qender, 55 km nga aeroporti, Kemer.

PERMBAJTJA: 2 Restourante Ala Carte (italian dhe skare), Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restourante: 1, Lavanderi,  Fushë futbolli, Shoping qendër, Bare: 6, Pishina: 4, Pastrim kimik, Dhome konsulence, Spa, WiFi - pa pagesë.

DHOMAT: Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar ujë dhe lengje  - vetem ne diten e arritjes, Ballkon, Parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Pingpong,  Muzikë live, Pikado, Animacione, Banjo turke, Volejboll plazhi, Banjo me avull.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Fitnes, Fushat e sportit, Bowling.

PLAZH: Guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët. 

PER FEMIJET: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 1, vend lojërash, Restoranti i fëmijëve.