038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

Garden Resort Bergamot Hotel


 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 442 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2006 ne nje hapesire prej 18 000 m2. Ka gjithsejt 217 dhoma standarde  24 m2, 16 dhoma familjare  me 28 m2.

Pozita: 1100 metra nga plazhi privat i hotelit - Qender, 55 km nga aeroporti, Kemer.

PERMBAJTJA: 2 Restourante Ala Carte (italian dhe skare), Pishinë e brendshme 1, Stilist flokësh, Restourante: 1, Lavanderi,  Fushë futbolli, Shoping qendër, Bare: 6, Pishina: 4, Pastrim kimik, Dhome konsulence, Spa, WiFi - pa pagesë.

DHOMAT: Pastrimi ditorë, Banjë, TV, Telefon, Sef, Ballkon, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar ujë dhe lengje  - vetem ne diten e arritjes, Ballkon, Parket.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Pingpong,  Muzikë live, Pikado, Animacione, Banjo turke, Volejboll plazhi, Banjo me avull.
Me pagesë: Masazhë, Bilardo, Fitnes, Fushat e sportit, Bowling.

PLAZH: Guralec
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët. 

PER FEMIJET: Tobogane: 1, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve, Pishina për fëmijë: 1, vend lojërash, Restoranti i fëmijëve.