038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

/

Sherbime per Korporata

SHERBIME PER KORPORATA
Kemi kenaqesine te ju ofrojmë korporates apo kompanise tuaj sherbime te dedikuara dhe bonuse ne keto sherbime:

                 Biletave te aeroplanit + Program bonusi,
                 Hoteleve,
                 Panaireve,
                 Kongreseve,
                 Ekskurzioneve,
                 Seminareve


Me kete rast ne ju garantojme:
- Program bonusesh
- Sherbim te personalizuar
- Komunikim me i shpejte
- Sherbim 24h/7dite ne jave
- Perfitime multidimenzionale
- Çmimet me te lira (te garantuara)


1. Sherbim te personalizuar dhe komunikim me i shpejte
Nje anetar i stafit tone do te caktohet qe t’ju sherbej juve dhe sa here qe do te keni kerkesa per udhetime do t’i drejtoheni vetem atij/asaj. Njekohesisht per rastet tuaja urgjente sherbimi yne ndaj jush do te vazhdoj edhe jashte orarit te punes; 24h/7dite ne jave.


2. Perfitime multidimenzionale
Perveç sherbimeve qe jane te dedikuara per biznese, ju do te perfitoni edhe nga ofertat tona per: Pushimet tuaja, Skijimet tuaja, Udhetime ne Evrope, Udhetime te largeta, Transport


3. Çmimet me te lira (te garantuara)
Duke marre parasysh se udhetimet tuaja jane te shpeshta, shitjet tona ndaj korporates tuaj do te konsiderohen “shitje me shumice” dhe si rezultat, Ju do te perfitoni qmimet e garantuara me te lira ne treg.- Si te mundesohet bashkpunimi?
Mjafton qe nga korporata apo kompania juaj te arrije nje email ne yll@veneta-travel.com apo alban@veneta-travel.com. Me kete rast automatikisht do te aktivizojme edhe programin tuaj te bonuseve.