038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€

VITI I RI 2018 - Romë

Nisja 30.12.2017

4ditë/3netë 395€

EARLYBOOKING: Për rezervimet deri më 01.11.17, Zbritje -30€

Afati i paraqitjes deri më 09.11.2017 për qytetarët e Kosovës që kanë nevojë për viza, kurse për qytetarët tjerë që kanë viza ose shtetasit tjerë që nuk kanë nevojë për viza deri më më 15.12.2017, përkatësisht deri në plotësimin e vendeve.

 • Destinacioni:
  Romë
 • Tipi i udhëtimit:
  Aeroplan
 • Kohezgjatja:
  4 ditë - 3 netë
 • Çmimi:
  395 €
 • Data e nisjes:
  30.12.2017

Dita e parë - 30/12/15 Tirane

Takimi i grupit te parkingu i Pallatit të Rinisë në ora 10:00, nisja për në aeroportin e Rinasit, arritja në aeroport 2 orë para fluturimit. Fluturimi nga Tirana në ora 16:45, arritja në Romë 18:20. Transferi nga aeroporti në hotel, akomodim, mbrëmje e lirë fjetje. 

Dita e dytë - 31/12/17 Romë

Mëngjesi. Nisja nga hoteli për në City Tour në ora 10:00, me autobus dhe guidator profesional në gjuhën angleze. Vizitë qytetit: Romantik dhe barokut, Koloseumi, Forumi Romak, Sheshi i Venedikut, Kapidolo, Sheshi i Republikes, Sheshi Barberini, Fontan di Trevi, përfundimi i city tour, kohë e lirë, kthim individual në hotel, dhe përgatitje për pritjen e Vitit Të Ri.

Dita e tretë - 01/01/18 Romë

Mëngjesi. Kohë e lirë për aktivitete dhe shëtitje individuale. Vizitë opsionale në Parkun Este dhe Tivoli Villa D ' me mijëra fontana të bukura të saj.

Dita e katërt - 02/01/18 Romë-Tiranë

Mëngjesi, lëshuarja e dhomava dhe vendosja e bagazhit në ambientet e hotelit, kohë e lirë. Nisja me transfer për në aeroport, fluturimi në ora 19:00, arritja në Tiranë në ora 20:15. Transporti i organizuar nga Tirana për në Prishtinë, arritja rreth orës 23:30, përfundimi i programit.

Për më shumë detaje, klikoni në INFO SHTESË

Rezervo Tani