038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Aranzhmane / Udhetime ne Europe

prej 34.00 €

Sandanski Hotel & SPA

Personi në dhomë dyshe, nata, fjetje+mëngjes.
Sandanski
Rezervo
prej 219.00 €

Venediku - Qyteti i romances

Nisjje cdo te Shtune , 4 ditë / 3 netë prej 219€
Venedik
Rezervo
prej 149.00 €

Budapesti - dy qytete në një

Nisja çdo të Premte, 4 ditë/3 netë, me aeroplan
Budapest
Rezervo
prej 309.00 €

Parisi - Qyteti i dritave

Nisje cdo te Shtune, 4 ditë / 3 netë
Shkup - Paris - Shkup
Rezervo
399.00 €

Yoga dhe meditim në Cappadocia

Fluturim - Hotel - Transfer - Tours
Prishtinë - Istanbul - Cappadocia
Rezervo
7 hotele nga 7 aranzhmane ne kete kategori.