038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

Shën Valentini në Stamboll

Nisja më 13/02/18 me Turkish Airlines

3 ditë / 2 netë
Akomodimi në hotel Aspen 4* Laleli, me shërbim Fjetje + Mëngjesi

 • Destinacioni:
  Stamboll
 • Tipi i udhëtimit:
  Aeroplan
 • Kohezgjatja:
  3 ditë - 2 netë
 • Çmimi:
  189 €
 • Data e nisjes:
  13.02.2018

Dita 1

13/02/18: Nisja nga aeroporti "Adem Jashari" në ora 09:10 me Turkish Airlines, gjatë fluturimit një shujtë ushqimi me pije gratis, sipas standardeve të Turkish Airlines. Arritja në Stamboll në ora 12:50 (sipas kohës lokale Turke) në aeroportin Ataturk, transferi i organizuar me autobus deri ne hotel, akomodimi në hotel dhe pasdite dhe mbrëmje e lirë, për shëtitje individuale. Fjetje.

Dita 2

14/02/18: Mëngjesi në hotel. Ditë e lirë për shëtitje individuale. OPCIONALE - Në ora 19:00 takimi te recepcioni i hotelit dhe nisja në darkën në anije për natën e Shën Valentinit. Shkuarja dhe kthimi bëhet me autobus dhe guidë lokale. Pas darkës kthimi i organizuar me autobus për në hotel. Fjetje.

Dita 3

15/02/18: Mëngjesi në hotel. Lirimi i dhomave, vendosja e bagazhit në vendin sipas udhëzimeve të recepcionit. Ditë e lirë për shëtitje individuale. Në ora 17:00 transferi nga hoteli në aeroportin Ataturk. Fluturimi me Turkish Airlines në ora 19:55 (sipas kohës lokale turke). Arritja në Prishtinë në ora 19:35 sipas kohës lokale të Kosovës.
PËRFUNDIMI I PROGRAMIT 

Rezervo Tani