038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€

Budapesti - dy qytete në një

Me një histori të pasur, një horizont të bukur dhe një jetë të natës të mrekullueshme, Budapesti është një destinacion i mahnitshëm që i përshtatet të gjitha shijet e udhëtimit. Kapitali hungarez do t'ju tërheqë me bukurinë e tij piktoreske dhe me frymën e çuditshme, por nëse kërkoni pak frymëzim se pse të shkoni, këtu janë nëntë arsyet pse një udhëtim në Budapest nuk është një ide e keqe.

 • Destinacioni:
  Budapest
 • Tipi i udhëtimit:
  Aeroplan
 • Kohezgjatja:
  4 ditë - 3 netë
 • Çmimi:
  prej 149 €
 • Data e nisjes:
  09.03.2018

Pershkrimi i Hotelit

Çmimi i aranzhmanit fillon prej €149

Aranzhmani përfshinë:

- fluturimi Prishtinë-Budapest-Prishtinë me Wizz Air (bagazhi i lejuar 10 kg per person 25x42x32 cm),
- akomodimi në hotel me 3*, shërbim BB (fjetje me mëngjes),
- transferi aeroport-hotel-aeroport,
- taksat e aeroportit.Rezervo Tani