038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Sandanski Hotel & SPA


 • Destinacioni:
  Sandanski
 • Kohezgjatja:
  1 ditë - 1 netë
 • Çmimi:
  prej 34 €

Pershkrimi i Hotelit

Pushoni në banjën e njohur të Sandanskit, në hotelin kryesor Sandanski Hotel & Spa. Këtu poashtu mund të keni tretmane të ndryshme mjeksore të cilat janë mjaft të efektshme duke e marr parasysh ujin mineral dhe ajrin e pastër dhe të veçant të Sandanskit. 

Në cmimin e poshtëshënuar i cili vlen gjatë ditëve të punës është e përfshirë:

- fjetja me mëngjes.

- pishina e brendshme dhe e jashtme me ujë mineral, 

- pishina termale

- sauna, jacuzzi i jashtëm, banjo me avull, fitness, 

- klubi i fëmijëve, vendlojërash për fëmijë, 

- parking,

- wireless internet 


Rezervo Tani