038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko

/
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€

Pranverë në Ulqin

Hotel Otrant Resort & SPA 4*
Ulqin, Mal të Zi
prej 70 €

Shopping në Selanik

Program 1 ditor, nisje cdo te Premte dhe te Diele
35 €

Mali i Zi (Turi i madh malazez)

Program unik me nisje çdo të Shtune!
Mal të Zi
58 €

Budapesti - dy qytete në një

Nisja çdo të Premte, 4 ditë/3 netë, me aeroplan
Europe
prej 149 €

Vikend në Stamboll

Me Turkish Airlines - 3 ditë / 2 netë
Istanbul, Turqi
199 €

Venediku - Qyteti i romances

Nisjje cdo te Shtune , 4 ditë / 3 netë prej 219€
Udhetime ne Evrope
prej 219 €

Parisi - Qyteti i dritave

Nisje cdo te Shtune, 4 ditë / 3 netë
Europe
prej 309 €

Pranverë në Dubai

Fluturim direkt me FlyDubai, 5 ditë/4 netë
Dubai, EBA
prej 385 €